Rady ptáka loskutáka


Sbírejte inspiraci k údržbě zahradního jezírka. Na TV Nova Vás naši odborníci provedli portfoliem produktů Jezírka Vodnář s hlavním tématem - boj s řasami a biologická rovnováha jezírka. Podívejte se na videa.

 

Pták Loskuták poprvé přiletěl na televizní obrazovky v roce 2001. Od počátku pořad Rady ptáka Loskutáka uvádějí se svým osobitým vtipem a energií sehraní sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi. Reportáže uvádějí také Standa Berkovec, Tomáš Krejčíř, Pavel Svoboda, Iveta Kořínková a Marta Ondráčková.

Tým tvůrců Rad ptáka Loskutáka pro vás vyhledává nové trendy a nápady z oblasti kutilství, zahradničení, úpravy bytu a domu, vaření, domácích zvířat, koníčků, atd.

Reportáž z června 2014:

Reportáž z května 2014:

Reportáž z dubna 2014:

Reportáž z roku 2013:

MODERÁTOŘI:

Adéla Gondíková

S bratrem Daliborem Gondíkem moderuje pořad Rady ptáka Loskutáka už od jeho vzniku v roce 2001. Stále srší optimismem a vtípky, je přirozená a s bratrem se výborně doplňují. Moc volného času pro sebe nemá. Pokud se nevěnuje práci, která je pro ni zároveň koníčkem – účinkování v televizi nebo divadle, věnuje se své čtyřleté dcerce, Nelince. Jejím otcem je hudebník Monkey Business, Ondřej Brousek. S Nelinkou spolu například rády malují na sklo, jak jinak než podle rad ptáka Loskutáka.

Dalibor Gondík

Pohotový, nápaditý Dalibor Gondík se v pořadu Rady ptáka Loskutáka jako moderátor výborně doplňuje se sestrou Adélou. Společně uváděli také mnoho dalších akcí a pořadů. Oba mají stejný koníček – účinkování v divadle. Ve vlastní kapele Hamleti hraje na bicí, pro jiné projekty také skládá hudbu. Jeho velkou vášní je jízda na motorce. S manželkou Markétou má syna Teodora, se kterým například moc rád staví lego. Sám se sebou je nespokojený, tvrdí, že je hodně věcí, které by mohl udělat lépe.

ZDROJ: CET 21 SPOL. S.R.O