Značka Vodnář je nově ke koupi na Mall.cz


Společnost M+H, Míča a Harašta, s. r. o., navázala spolupráci s nákupní galerií Mall.cz a zásadně tak rozšířila dostupnost svých produktů, konkrétně výrobků značky Vodnář.

Do nabídky byl letos na jaře zařazen kompletní sortiment této značky, který zahrnuje přípravky bazénové chemie a SPA a výrobky pro ošetření vody v zahradních jezírkách a rybníčcích. Zákazníci si tak mohou na Mall.cz vybrat z celkem 102 produktů Vodnáře, které jsou k dispozici trvale skladem. Co se šíře nabídky týká, v kategoriích bazénové a jezírkové chemie je nyní společnost M+H je druhým největší dodavatelem Mall.cz.

„Naším záměrem bylo oslovit přes další prodejní kanál nové zákazníky, kteří nenakupují u našich standardních prodejců. A to se podle čísel, která máme v tuto chvíli k dispozici, podařilo,“ okomentoval začátky spolupráce s Mall.cz Pavel Míča, jednatel M+H, Míča a Harašta, s. r. o. Produkty značky Vodnář byly dosud k mání především na e-shopech Bazenovachemie.cz a Jezirka-vodnar.cz a dále v celorepublikové síti kamenných prodejen.

Firma vnímá letošní sezónu jako startovací, takže na jakékoliv podrobnější zhodnocení je třeba počkat. Pavel Míča však vidí budoucnost velmi optimisticky: „Plánovaný rozpočet na rok 2020 je již v tuto chvíli splněný, v partnerství s nákupní galerií tedy vidíme pro další období potenciál nejen na trhu v České republice.“


O M+H, Míča a Harašta, s. r. o.: Společnost, která vznikla v roce 1993, každoročně vyrobí a dodá na český i zahraniční trh více než 5000 tun surovin pro kosmetické výrobce a přes milion kusů vlastních kosmetických přípravků značky Saloos. Od roku 2000 produkuje M+H pod značkou Vodnář (www.bazenovachemie.cz) úplný sortiment přípravků péče o bazénovou vodu, v roce 2012 rozšiřuje portfolio značky o řadu výrobků péče o zahradní jezírka a rybníčky (www.jezirka-vodnar.cz).

O Mall.cz: Od roku 2016 je součástí MALL Group, jejíž portfolio kombinuje čtyři hlavní oblasti: tradiční e-commerce, online prodej potravin, internetovou televizi a finanční služby pro internetové nakupování. Skupina MALL s více než 2000 zaměstnanci nabízí své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy. Zákazníci v ČR vybírají na Mall.cz z milionu produktů a pro vyzvednutí zboží mají k dispozici přibližně 700 výdejních míst.

Radostné chvíle u bazénu přeje tým Vodnář