Vodnář 2018
zkušený a stále zvídavý

Na českém trhu se jako firma M+H, Míča a Harašta, s.r.o. úspěšně pohybujeme více než 20 let. Je to věk, kdy studenti opouštějí vysokoškolská studia a vrhají se do praktického života. Mají spoustu znalostí, odhodlání a elánu pustit se do práce a touží si splnit jak své sny, tak přání ostatních.

 

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Jsme tu pro vás již od roku 1993

I my v M+H, Míča a Harašta s.r.o. cítíme stále energii a chuť zdokonalovat již existující produkty a vyvíjet nové. A co je podstatné, na rozdíl od absolventů máme kromě nadšení k dispozici také mnoho cenných zkušeností, jež jsme za uplynulé čtvrtstoletí nasbírali. A to vše nám dovoluje pevně stát nohama na zemi a současně se nechat unášet vizemi, kam by se mělo naše podnikání ubírat, abychom vám jako zákazníkům dokázali poskytnout, co si přejete a potřebujete.

 

Co dále děláme?

Kromě velkoobchodní distribuce surovin pro kosmetickou produkci je naší další sférou zájmu výroba přírodní certifikované kosmetiky Saloos. Možná jste ji vyzkoušeli na vlastní kůži – díky maximálnímu podílu čistých přírodních látek může krémy a oleje Saloos používat opravdu každý.

Přejít na web