Víme přesně
co vám nabízíme

Ve vztahu ke značce Vodnář nejsme jako firma M+H, Míča a Harašta s.r.o. v roli obchodníka, který zákazníkům prodává zboží, s nímž nemá žádné zkušenosti. Víme, jak jednotlivé produkty značky Vodnář vznikly, jak se vyvíjely a získaly podobu, v jaké je znáte. Jsme tedy spíš jako rodiče, jež znají své „děti“ od kolébky.

Portfolio a vznik
produktů pro jezírka

Portfolio pro jezírka jsme sestavovali na základě konzultací s dodavateli základních výrobních surovin, zkušeností ze světa a v neposlední řadě znalostí nabytých během studia. Jsme chemici, znalosti jsme nabyli na střední nebo vysoké škole a tak rozumíme pochodům, které se v jezírku dějí. Víme, jak problémům předcházet a také, jak je řešit. A také víme, že jezírkové produkty musí být představeny jednoduše a přehledně, dokážeme se vcítit do všech vás, koho biologie na škole nebavila. Nakonec, proč si komplikovat život, i tak je složitý dost. Tři řady, společné doplňky, testery a příslušenství. Hotovo. Co nejjednodušeji a nejrychleji k čisté vodě ve vašem jezírku.

Jako jsou rodiče odpovědni za své děti, tak i my přebíráme zodpovědnost za funkčnost portfolia produktů Vodnář. A děláme to s lehkým srdcem, protože víme, že na Vodnáře je spoleh.

 

Produkty Vodnář Jezírka,
můžete použít pro všechny velikosti vodních ploch.

Výhody našich produktů

1

Komplexnost


Nic vám nebude chybět při předcházení anebo řešení problémů. Vodnář má všechny přípravky, které byste mohli potřebovat.

2

Srozumitelnost


Chceme, abyste nám rozuměli, proto jsou přípravky rozděleny do řad a názvy vybízí k použití.

3

Výsledek


Jsme orientovaní na výsledek. Zásadním požadavkem pro nás není obal, ale obsah. A nakonec vaše křišťálová voda.

4

Bezpečnost


Největší pochvalou je pro nás, když nám zavoláte, že manželka s atopickým ekzémem už může zase do vody.

Nakoupit v e-shopu