Zpět na seznam

Základy běžné údržby jezírka

videonávod

Každé vodní dílo vyžaduje specifický přístup a péči. Naše produkty jsme dlouhodobě vyvíjeli a testovali na řadě vodních děl i s nejcitlivějším a nejvnímavějším obyvatelem - pstruhem potočním.

Pravidelnou kontrolou chemických parametrů vody a aplikací správných přípravků je snadné udržet vodu krásnou, čistou a bez řas po celou sezónu.Portfolio Vodnář pro jezírka jsme rozdělili do tří přehledných řad. Do první patří přípravky s názvem Baenzy. Obsahují bakterie a enzymy pro nastavení biologické rovnováhy v jezírkách. Druhá řada pak nese název Na řasy a je určena pro okamžité a systémové odstranění jednobuněčné i vláknité řasy. Třetí částí portfolia jsou společné doplňky. Mezi nimi najdete testery, přípravky na úpravu pH, tvrdosti vody, alkality anebo absorpci fosfátů.

Portfolio Vodnáře pro péči o vodu v zahradních jezírkách a rybníčcích obsahuje přípravky na biologické i chemické bázi. Nebojíme se použít slovo „chemické“, protože jako odborníci víme, že všechny biologické procesy jsou vlastně chemické reakce.


Další videa